Черкащанину оголосили підозру за умисне заподіяння правоохоронцю тілесних ушкоджень

Слідчим відділом із розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров’я особи Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 345 (умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків) КК України. Про це повідомляє Про все.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 36-річний гр. П., перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння поблизу вулиці Хоменка в місті Черкаси вчинив дрібні хуліганські дії, реально усвідомлюючи перспективу притягнення до адміністративної відповідальності погрожував поліцейським фізичною розправою, звільненням зі служби та притягненням до кримінальної відповідальності.

При цьому гр. П. навмисно не реагував на законні вимоги патрульних поліцейських, у зв’язку з чим, після попередження про застосування спеціальних засобів, до нього було застосовано спеціальні засоби у вигляді кайданок.

Однак, правопорушник реально усвідомлюючи суспільно – небезпечний характер своїх дій, за раптово виниклим умислом, направленим на нанесення тілесних ушкоджень, спричинив тілесні ушкодження працівнику правоохоронного органу під час виконання цим працівником службових обов’язків.

Таким чином, гр.  П. повідомлено про підозру за умисне заподіянні працівникові правоохоронного органу тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням ним службових обов’язків.

За повідомленням Черкаської місцевої прокуратури.

Грудень 3, 2017 в 17:03 / Переглядів: 255

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Черкащина