В Умані відкрилася благодійна виставка «Волонтерський фронт»

Відкриття виставки, присвяченої Міжнародному дню волонтера, відбулося 29 листопада в приміщенні Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань».

У ДІАЗ «Стара Умань» відкрилася благодійна виставка «Волонтерський фронт»

Організувала виставку Уманська волонтерська організація «Разом», що налічує 42 особи міста і району, яких об’єднує спільна мета – допомогти українським військовим. Організатори дійства ознайомили присутніх із завданням волонтерського штабу: забезпечувати бійців на фронті всім необхідним, покращити їм важкі умови, щоб вони знали, що про них не забули і їх чекають.

Тому при штабі функціонує 6 напрямків груп на чолі з координаторами, які  в цей день дякували кожному, хто своєю працею наближує перемогу. «Якщо ти можеш щось зробити для фронту – зроби», – девіз кожного напрямку.

Захід розпочався із виконання Гімну України та подяки бійцям, які бережуть нашу свободу і мирне небо.

Активісти-патріоти звітували за пророблену роботу впродовж 3-х років; звучали багато теплих слів на адресу волонтерів, що започатковували волонтерський рух.

До мурашок пробирали поезії, пісні у виконанні учасників-волонтерів; їх глибина і біль переплетені з невмирущою вірою в перемогу і кінець війни.

Титанічними спільними зусиллями організації зроблено було чимало:

  • на фронті зроблено 41 польовий душ;
  • 27 буржуйок;
  • 30 штук жаровень;
  • відправлено баки для води, облаштовано пральні;
  • закуплено тепловізори, рації, біноклі;
  • здійснено ремонт генераторів.

За 3 роки діяльності кулінарною сотнею було виготовлено 5 тисяч упаковок сухого борщу, чаїв; за 1,5 року – 900 штук сухих супів; виплетено 109 маскувальних сіток, пошито багато рукавиць та балаклав. Крім цього, медичний напрямок потужно співпрацював із госпіталями, художники малювали картини, на виручені кошти від яких лікували бійців, організовувалися благодійні концерти – і це не весь перелік доброчинних справ людей із великими серцями, ім’я яких – волонтери. Бо саме вони прийняли на себе удар 2014-2015 років, підставили плече українській армії.

Хвилиною мовчання учасники дійства вшанували пам’ять про тих, хто горів у танках і БТР-ах, кого засипало під час градів в окопах і бліндажах, хто помер від ран. Слава героям! Герої не вмирають! Пам’ятаймо про них.

Інформацію взято із сайту Уманський портал

Грудень 3, 2017 в 15:39 / Переглядів: 167

Теми: Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина