Футболісти «Динамо» відвідали важкопораненого АТОвця з Умані

Нещодавно гравці футбольного клубу «Динамо», один із тренерів Олег Лужний, а також представники фан-клубу відвідали Головний військовий клінічний госпіталь у Києві. За кілька днів до візиту футболістів туди доставили важкопоранених воїнів із зони АТО.

Бійців АТО відвідали футболісти «Динамо» Микола Морозюк, Євген Хачеріді, Максим Коваль, Віктор Циганков та Володимир Шепелєв.

«Динамівці завітали з подарунками до різних палат, потиснули руку та подякували кожному герою, який, ризикуючи власним життям, стояв на стражі нашої країни. Від імені футбольного клубу вдячні слова бійцям висловив Олег Романович Лужний», ─ пише 04744.інфо з посиланням на прес-службу ФК «Динамо».

dinamo2

Цього разу окрім повсякденного одягу, продуктів харчування та засобів особистої гігієни футболісти принесли інші подарунки ─ книги, присвячені 90-річчю клубу, динамівську атрибутику та справжні ігрові м’ячі з автографами всієї команди.

Найбільше такому подарунку зрадів один із поранених, командир розвідувальної бригади Володимир з Умані. Пообіцяв вислати м’яч з автографами хлопцям у Маріуполь, бо саме вони наполягали попросити у футболістів такий подарунок.

dinamo1

Володимир розповів, що він ─ звичайний сільський парубок із Черкащини, після служби в армії закінчив військове училище та розпочав офіцерську службу в 1986-му році. Служив аж до 2002 року, звільнившись у запас. На війну пішов добровольцем у липні 2014 року, тому що більше сидіти та дивитися на те, що коїться не міг.

«Сам я жив в Умані. Коли до нас привезли перших “двохсотих” ─ 18-19 річних хлопців, я, побувавши на тих похоронах, більше не міг лишатися дома і поїхав на схід країни. Воював у батальйоні “Донбас”. Коли цей батальйон відійшов на відпочинок у Дніпропетровську область, я продовжив службу у міжнародному миротворчому батальйоні. У 2016 році вступив на службу до Збройних Сил України на посаду заступника командира батальйону. До поранення був начальником розвідувальної бригади. І ось так мені не пощастило, опинився тут, у шпиталі…», ─ розповів уманчанин.

Володимир додав, що у будь-якій ситуації не треба втрачати оптимізм та віру в краще майбутнє.

Грудень 3, 2017 в 12:07 / Переглядів: 252

Теми: Події,Суспільство,Україна,Умань,Черкащина