На Черкащині судили “мага” за вирощування наркотичних рослин

"Містичні" справи Феміди: на Черкащині судили "мага", який вирощував наркотичні рослини
pikabu.ru

У реєстрі судових рішень України велика кількість справ пов’язаних з містикою. За словами слідчого поліції Віталія П., число “потойбічних” справ і, навіть, реальних злочинів з характерними “чаклунськими” рисами, зростає з кожним роком. Журналісти видання“Страна.UA” вирішили зробити підбірку судових справ, у яких прив’язували магію та “потойбічні” сили. Під час дослідження матеріалів медійники натрапили на документи у справі черкащанина, який вирощував на своєму городі мак. Тоді він зазначив, що це містична рослина.

Багато українців упевнені, що магія і чаклунство абсолютно реальні та намагаються довести це в судах. Так, приміром, у 2008 році в Черкаській області суд ухвалив до слухання справу про виявлення співробітниками міліції на городі в селянина 120 кущів маку, десять із яких було відібрано на дослідження.

Обвинувачений у вирощуванні наркомісткої рослини, в свою чергу заявив, що виявлений у нього мак зовсім не снодійний, а “магічний” − сорт “пригунець”. Він також зазначив, що рослина необхідна йому для занять магією і виробництва ліків.

Експертиза довела, що вилучені рослини відносяться до виду маку снодійного. 110 кущів було знищено, решта долучені до справи як речові докази. Чоловік розкаявся у скоєному. Суд визнав черкащанина винним у правопорушенні та передбачив покарання у вигляді стягнення штрафу в розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Інформацію взято із сайту ВІККА

Грудень 2, 2017 в 20:01 / Переглядів: 183

Теми: Кримінал,Суспільство,Черкащина