На Черкащині викрили підприємство, що зливало нечистоти в річку

Сьогодні в селі Будки Смілянського району було виявлено стрімкий витік нечистот з гноярки, що розташована на території СТОВ “ЛАН”. Про це повідомив Голова організації в ГО “Об’єднання підводних мисливців та рибалок Черкащини” Ілля Слободяник.

Фото Ілли Слободяника.
Всі нечистоти стікають в місцеву канаву, а звідти – в річку Сріблянку та до Тясмину в місті Сміла. Як стверджує дописувач, ці потоки бігли явно не першу і не десяту годину поспіль, вся дорога в селі була в них. Вочевидь, коли вночі дощ був більший, то потік був завширшки з усю дорогу. Сморід навкруги стоїть нестерпний.
Фото Ілли Слободяника.
На місці події була поліція, правоохоронці зафіксували дані пояснення по факту.

“Телефонував Петро Абажей (дякую за допомогу!), повідомив МНС – ті знайшли голову села та працівників СТОВ “ЛАН”, останні нарешті приїхали і почали загортати витоки зі своєї гноярки. От лише питання: ЧОМУ так пізно, лише після появлення нас і поліції в селі, і ХТО буде відроджувати тепер річку та відшкодовувати нанесену довкіллю шкоду? Ще питання: куди дивився сільський голова Будок?” – додає Ілля Слободяник.

Фото Ілли Слободяника.
Також голова громадської організації намагався повідомити про факт скидання нечистот Державну екологічну інспекцію в Черкаській області, але до її в.о. начальника Олександра Познякова так і не зміг додзвонитись. А от інший представник ДЕІ сказав, що то не його справа і порадив написати Познякову смс-ку. На цей момент відповіді досі немає.

Фото Ілли Слободяника.

 

Грудень 2, 2017 в 14:36 / Переглядів: 210

Теми: Події,Суспільство,Черкащина