Інспектор Уманської податкової засуджена за релігійні переконання

Віруюча інспектор Уманської податкової не оформила електронний підпис і отримала 1 рік умовного терміну.Про це йдеться у вироку Монастирищенського районного суду, пише Уманський портал.

Головний державний інспектор Монастирищенського відділення Уманської податкової через свої релігійні погляди відмовилася від отримання електронного цифрового підпису та не подала електронну декларацію за 2016 рік на сайті «НАЗКА», оскільки це суперечить її релігійним переконанням, які, як вона заявила, для неї на першому місці.

У суді чиновниця свою провину не визнала і пояснила, що вона має своє боже ім’я, яке хоче використовувати в своєму повсякденному житті. І додала, що декларацію за 2016 рік вона подала в паперовому вигляді в «НАЗКА», однак у травні 2017 року одержала відповідь про необхідність подання декларації в електронному вигляді.

Також чиновниця просила її виправдати, оскільки цифровий підпис – набір чисел і суперечить її правам і поглядам, які захищаються законом «Про свободу совісті та релігійні організації».

Суд прийшов до висновку, що подання декларації в паперовому вигляді не свідчить про відсутність у діях чиновниці складу злочину. До того ж, вона мала можливість отримати цифровий підпис без ідентифікаційного коду, а тільки за даними її паспорта, що в свою чергу, не суперечить вимогам закону «Про свободу совісті та релігійні організації» та подати декларацію за 2016 рік.

Суд визнав її винною за ст. 366-1 КК і засудив її до одного року позбавлення волі та позбавив права займати відповідні посади протягом одного року.

Потім суд замінив їй основне покарання на 1 рік випробувального терміну, врахувавши 25-річний стаж податкового інспектора і відсутність зауважень протягом цього терміну. Крім цього, вона виховала трьох синів, один з яких є неповнолітнім.

Грудень 1, 2017 в 14:13 / Переглядів: 224

Теми: Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина