Відтепер в Умані діє новий тариф на холодну воду

Картинки по запросу дорогая вода

Адміністрація КП «Уманьводоканал» повідомляє, що відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 02.11.2017 р. № 1344, встановлено нові тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем):
– послуга з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 15,132 грн./куб. м (з ПДВ)
– послуга з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 11,10 грн./куб. м (з ПДВ)

Прийняття вищеназваної Постанови пов’язано із тим, що із структури тарифу були виключені витрати на встановлення, обслуговування (огляд, опломбування/розпломбування, періодична повірка (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж), ремонт засобів вимірювальної техніки) та заміну вузлів комерційного та розподільчого обліку води.

Постанова офіційно опублікована в газеті «Урядовий кур’єр», 28.11.2017 р., № 224. Вищевказані тарифи вводяться в дію з 29 листопада 2017 року.

Детальніше на веб-сайті НКРЕКП: http://www.nerc.gov.ua/index.php?id=23170&cpage=0

Звертаємо увагу абонентів на те, що відповідно до абзацу третього частини четвертої статті 17 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» – періодична повірка засобів вимірювальної техніки (результати вимірювань яких використовуються для здійснення комерційних розрахунків за спожиті теплову енергію і воду) проводиться за рахунок внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку, встановлених відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання».

Наразі періодична повірка засобів вимірювальної техніки (водолічильників) абонентів проводиться за рахунок споживачів.

Просимо абонентів не накопичувати заборгованість, вчасно розраховуватись за послуги водоканалу та ліквідувати поточну заборгованість за спожиті послуги.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами КП «Уманьводоканал»: 3-41-01, 3-23-86, 3-20-57

Грудень 1, 2017 в 12:39 / Переглядів: 1588

Теми: Економіка,Суспільство,Умань,Черкащина