Благодійна допомога для медичних закладів Уманщини

Допомагати тим, хто цього потребує – завдання кожного жителя планети, незалежно від національності чи віросповідання.

28 листопада Єврейська община Умані та Фонд Рабі Нахмана передали від Громадської організації «Асамблея Національностей України» благодійну допомогу для Уманської Центральної районної лікарні. Медичне обладнання буде знаходитись у медичному закладі до моменту офіційної презентації, яка відбудеться 5 грудня о 12 годині.

Благодійна допомога для медичних закладів Уманщини.

Це спеціальні медичні засоби для людей з особливими потребами та учасників АТО – сучасні інвалідні візки, ходунки для людей з проблемами опорно-рухового апарату, обладнання для забезпечення киснем, багатофункціональні ліжка, одноразові рукавички, памперси  для дорослих та багато іншого.

Важливо, що усе обладнання нове та якісне. Цього ж дня вже пізно ввечері було завантажено ще один автомобіль з благодійною допомогою для Уманської Центральної районної лікарні. Сьогодні забезпечення медичним обладнанням є вкрай необхідне для кожного лікувального закладу. І безперечно, така благодійна допомога потрібна і для розвитку медичної галузі в цілому.

Уманська районна лікарня – лише перший медичний заклад регіону, який отримав благодійну допомогу від Громадської організації «Асамблея Національностей України», Єврейської общини Умані та Фонду Рабі Нахмана. Найближчим часом таким же медичним обладнанням будуть забезпечені і інші лікувальні установи Умані. Головною метою діяльності Громадської організації «Асамблея Національностей України»  є обєднання представників всіх національностей України, сприяння розвитку та зміцнення дружби і солідарності, пропаганда мирних відносин, організація підтримки і взаємодопомоги в усіх сферах життя.

Джерело: http://uman-media.com.ua

Листопад 30, 2017 в 15:28 / Переглядів: 222

Теми: Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина