Комунальне підприємство сплатить більше 600 тис. грн. за шкоду довкіллю

Державною екологічною інспекцією у Черкаській області проведена планова перевірка Звенигородського виробничо-житлового ремонтно-експлуатаційного управління з питань дотримання вимог законодавства в галузі охорони атмосферного повітря, водних і земельних ресурсів щодо поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами, повідомляє Прес-центр.

Перевіркою встановлений факт порушення вимог статтей 10,11 Закону України “Про охорону атмосферного повітря”, а саме: здійснювало експлуатацію полігонів твердих побутових відходів за відсутності у нього дозволу на викиди забруднюючих речовин.

Внаслідок викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря без відповідного дозволу на такі викиди, державі завдані збитки в розмірі 635,233 тис. грн.

13 листопада Господарський суд Черкаської області, розглянувши матеріали за позовом Державної екологічної інспекції у Черкаській області до Звенигородського виробничо-житлового ремонтно-експлуатаційного управління про стягнення збитків, вирішив позов задовольнити повністю.

Листопад 30, 2017 в 11:31 / Переглядів: 162

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина