Дворічній черкащанці не вистачає 40 тисяч гривень, щоб продовжити боротьбу з раком

Дворічній черкащанці потрібно 40 тисяч гривень на ліки для операції

Дворічна Дарина Огілько з Черкас чекає на пересадку кісткового мозку. В неї діагностували лімфобластну лімфому В-клітини. Дитина перебуває в клініці Охматдит. Донором буде її мама, 22-річна Яна. На ліки для операції потрібно 40 тис. грн.

Про це йдеться на сайті Gazeta.ua.

“У три місяці в Даринки виявили на голові гематому. Після обстеження в обласній дитячій лікарні сказали, що це наслідки якогось удару. Призначили мазі, але це не допомагало. Даринку прооперували, зразки пухлини направили на аналіз. Результати вказали на онкологію. Донечка пройшла п’ять курсів хіміотерапії. Хвороба відступила. Але через 1,5 місяці знову почала рости гематома. На початку червня Даринку направили в Охматдит. Її стан був важкий. Там встановили новий діагноз – лімфобластну лімфому В-клітини”, – розповідає батько дівчинки Сергій Огілько.

Хвороба вразила весь кістковий мозок. Даринка вже перенесла першу хімію, але попереду буде ще три і високодозна хіміотерапія. Опісля робитимуть пересадку кісткового мозку. Донором буде мама дівчинки, яка зараз проходить обстеження. Як тільки стан Даринки покращиться, будуть робити трансплантацію.

Лікарі дають 80 відсотків гарантії на її одужання. Операція безкоштовна, її запланували зробити до Нового року.

“Ми маємо забезпечити лише ліками, це приблизно на 40 тисяч гривень. Тому просимо допомоги нашій донечці в небайдужих людей. Для нас важлива кожна гривня”, – додає Сергій.

Реквізити для допомоги:

картка Приватбанку – 5168 7555 0217 1685 (Огілько Сергій Іванович), контакти Яни Огілько – 0(67) 27 26 658.

Листопад 28, 2017 в 18:14 / Переглядів: 469

Теми: Події,Суспільство,Черкащина