На Черкащині розшукують зниклих батька та сина (фото)

Фото Василя Слободяника.

Рятувальники з біноклями пішки обходять берегову лінію, а у небі кружляє гелікоптер. Пошуки з води – неможливі. Високі хвилі зносять човни. Батько з 12-річним сином відчалили від берега в неділю вранці. Вже по обіді рідні втратили з ними зв’язок і на пошуки вийшли місцеві рибалки, повідомляє ТСН.

Наразі пошуки призупинили до ранку. На воді, як і раніше, пошуки провадити неможливо через високі хвилі. У неділю зникли 12-річний хлопчик Денис та його батько Олег, які вирушили на власному човні рибалити.

“Він виходив на воду в брюках камуфляжних, на ньому була куртка чорна. На онуку рятувальний помаранчевий жилет, з ними був той жилет”, – розповів дідусь зниклого хлопчика.

“Шукали, але дуже складно, ви дивіться шторм який, куди на воду виходити в таку погоду, в такий вітер! Це ж сусід, ми ж з ним і мали вийти на воду, тільки я відмовився, в дитини хрестини були. Він оце тільки придбав недавно човна, оце другий раз він на ньому вийшов”, – розповів сусід зниклого чоловіка.

З дозволу родичів публікуємо фото чоловіка та дитини, які зникли під час риболовлі на Канівському водосховищі. Можливо хтось з вас спілкувався або бачив їх. Якщо ви володієте будь-якою інформацією, телефонуйте до Служби порятунку 101 або 102.

Фото Василя Слободяника.Фото Василя Слободяника.
Додатково: на воду вийшли біля насосної станції на дамбі м. Переяслав-Хмельницький 26 листопада близько 9-ї ранку.

Листопад 28, 2017 в 06:48 / Переглядів: 676

Теми: Події,Суспільство,Черкащина