У Черкасах збирають кошти, щоб обладнати танцювальний зал для людей з інвалідністю

Черкащанка Новакова Анастасія, яка через фізичні особливості змушена користуватися інвалідним візком, дуже любить танцювати. У неї є прекрасні педагоги, талановиті однодумці, але немає основного – спеціально обладнаного класу, де б ці чудові люди могли повноцінно займатися своєю улюбленою справою.

“Мені дуже подобається займатись хореографією. Я мрію, що в нашому місті буде професійна студія для занять з особливими, а зараз я займаюсь хореографією в Центрі “Перспектива”. Через відсутність фінансування в нас немає можливості робити це професійно, поки що це більш аматорські заняття та я оптимістка і вірю, що Черкаси будуть відомі особливими танцюристами.” – пише Анастасія у Фейсбук.

Проте благородний вчинок черкащанки Вікторії подарував Анастасії надію на здійснення мрії.

“Нещодавно в своєму пості я написала про наш центр “Перспектива” та зайняття з хореографії в ньому, і ось надзвичайно приємна подія – вранці в наш центр приїхала прекрасна молода жіночка з чудовим ім’ям Вікторія, яка привезла нам 350 грн від школи аргентинського танго в м. Черкаси БК ім. І.Кулика на придбання дзеркал, – розповідає Анастасія. – Я від всіх своїх друзів передаю щиру подяку, і Віка надихнула мене на новий пост. Скоро День Інваліда, звісно це не свято але це той день, який має нагадати всім, що поряд є ті, хто потребує вашої допомоги, уваги та вашого тепла. І мені дуже хочеться щоб ми всі разом зробили для нас такий необхідний для занять подарунок – настінні дзеркала. В цей конвертик я теж кладу п’ятдесят гривень, підтримайте естафету, хто наступний? Навіть невеличка сума пришвидить можливість бачити нам свої рухи та покращувати їх.”

Фото Анастасии Новаковой.

На придбання дзеркал потрібно всього лиш близько п’яти тисяч гривень. Більшу частину грошей вже зібрали, проте без допомоги небайдужих містян все одно не обійтися.

Кошти можна передати в центр Перспектива по вулиці Олени Теліги 15/1

Рахунок МФО 351005 ЄДРПОУ36785102 № 26004617830000 ГО “Перспектива”

або кому зручніше на карту Приват 5168 7559 3471 0118 Новакова Анастасія, телефон 0984334734

Фото Анастасии Новаковой.

Листопад 27, 2017 в 10:05 / Переглядів: 222

Теми: Події,Суспільство,Черкащина