Призер олімпіади в Черкасах попався в стані наркотичного сп’яніння за кермом

Срібний призер олімпіади 2016 року у Ріо-де-Жанейро, уродженець Черкас Валентин Дем’яненко був затриманий поліцією у стані наркотичного сп’яніння за кермом автомобіля, про це пише Кропива. 

Як слідує з ухвали Соснівського районного суду, 24 липня цього року близько 22 години на проспекті хіміків в Черкасах, даний чоловік був затриманий під час кермування автомобілем в стані наркотичного сп’яніння. Від проходження медичного освідчення відмовився у присутності двох свідків.

На розгляд протоколу в суді не зявлявся, а після того як вийшов трьохмісячний термін притягнення до відповідальності, суддя ухвалив звільнити порушника від відповідальності, хоча суд й визнав сам факт адміністративного проступку.

Відзначимо, що особою яка притягається до відповідальності згідно даних сайту «Судова влада України» є Дем’яненко Валентин Юрійович.

Він є уродженцем Черкас та відомим титулованим веслувальником-каноїстом. У 2007 році прийняв громадянство Азербайджану і виступав за цю країну, на олімпіаді 2016 року у Ріо-де-Жанейро здобув срібну медаль на дистанції 200 метрів, поступившись українцю Юрію Чебану.

Листопад 27, 2017 в 06:12 / Переглядів: 731

Теми: Події,Суспільство,Черкащина