У Черкасах мати намагалася забрати у правоохоронців затриманого з наркотиками сина

Патрульні затримали молодиків ймовірно з наркотиками

Він просто хворий: мати про сина, якого патрульні затримали ймовірно з наркотиками на вулиці Руставі26 листопада, близько 21-ї години, патрулюючи на вулиці Руставі у Черкасах, інспектори помітили молодиків, які підозріло себе поводили, нервували та, побачивши правоохоронців, намагалися втікти.Під час поверхневої перевірки у трьох черкащан патрульні виявили речовини зовні схожі на наркотичні засоби.На місце події прибули слідчі задля встановлення усіх обставин по справі.Пізніше, приїхали батьки одного із затриманих. Матір влаштувала цілу істерику під вікнами мешканців будинку. Вона лаялась та обзивала поліцейських, які в той час здійснювали охорону місця події.

Posted by Патрульна поліція Черкас on Sunday, 26 November 2017

26 листопада, близько 21-ї години, патрулюючи на вулиці Руставі у Черкасах, інспектори помітили молодиків, які підозріло себе поводили, нервували та, побачивши правоохоронців, намагалися втекти. Про це повідомляє Патрульна поліція Черкас.

Під час поверхневої перевірки у трьох черкащан патрульні виявили речовини, зовні схожі на наркотичні засоби.
На місце події прибули слідчі задля встановлення усіх обставин по справі.


Пізніше приїхали батьки одного із затриманих. Матір влаштувала справжню істерику під вікнами мешканців будинку. Вона лаялась та обзивала поліцейських, які в той час здійснювали охорону місця події.

Листопад 27, 2017 в 00:07 / Переглядів: 924

Теми: Події,Суспільство,Черкащина