Черкаські митники вилучили склотари на 1,3 млн. гривень

Фото ДФС у Черкаській області.

В Черкаській області працівники фіскальної служби вилучили товари на 1,3 млн.грн. Повідомляє Державна фіскальна служба України в Черкаській області.

В ході операції «Рубіж-2017» спільними заходами податкової міліції ГУ ДФС у Черкаській області, Черкаської митниці ДФС та відділу внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Черкаській області припинено ввезення на територію України товарів з приховуванням від митного контролю.

Так, одне з черкаських підприємств-виробників уклало із підприємством США контракт на поставку з Китаю склотари та пробок до неї. 16 листопада ц.р. в зону митного контролю митного поста «Північний» Черкаської митниці ДФС в напрямку «в’їзд в Україну» заїхали два вантажні автомобілі «DAF» з напівпричепами. За поданими до митного контролю товаросупровідними документами через кордон в митному режимі «імпорт» переміщувались склотара та пробки до неї вартістю 489,7 тис.грн.

Фото ДФС у Черкаській області.
Разом з тим, як встановили оперативники ГУ ДФС у Черкаській області та поінформували фахівців Черкаської митниці ДФС, вартість ввезених на митну територію України товарів значно перевищила задекларовану. 


В подальшому під час проведення митного контролю та повного митного огляду вантажу зафіксовано, що фактична вартість ввезених на митну територію України товарів становить $48,1 тис. або майже 1,3 млн. грн. (за курсом НБУ).


Наразі Черкаською митницею ДФС складено протокол про порушення митних правил за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України, згідно з яким вказані товарно-матеріальні цінності загальною вартістю 1,3 млн.грн. вилучено, а до порушника застосовано штрафні санкції в розмірі 100% вартості товару.

Фото ДФС у Черкаській області.

Листопад 25, 2017 в 07:08 / Переглядів: 238

Теми: Події,Суспільство,Черкащина