Черкаські фіскали вилучили майже 400 літрів фальсифікованого алкоголю

Фото ДФС у Черкаській області.

В Черкасах працівники податкової міліції спільно з патрульною поліцією попередили поширення фальсифікованих алкогольних напоївПовідомляє Державна фіскальна служба України в Черкаській області.

В ході проведення операції «Акциз-2017» працівниками податкової міліції Головного управління ДФС у Черкаській області спільно з працівниками патрульної поліції Головного управління Нацполіції у м.Черкаси затримано автомобіль ІЖ, яким незаконно здійснювалось транспортування фальсифікованих алкогольних напоїв (горілки та коньяку).


Так, при проведенні огляду транспортного засобу, в кузові автомобіля виявлено 76 пластикових пляшок об’ємом 5 літрів кожна, повністю заповнених рідиною з характерним запахом спирту.


Внаслідок проведених заходів з незаконного обігу вилучено 380 літрів фальсифікату та автомобіль, який використовувався у незаконній діяльності загальною вартістю понад 129 тис. гривень. 


Триває подальша перевірка відносно осіб, які здійснювали вказану протиправну діяльність, з метою притягнення їх до адміністративної відповідальності. Згідно чинного законодавства до порушників передбачено застосування адміністративного штрафу з конфіскацією фальсифікованих алкогольних напоїв.

Листопад 24, 2017 в 17:48 / Переглядів: 622

Теми: Події,Суспільство,Черкащина