Чиновник, що ймовірно є власником забудови берегової смуги в Дахнівці, погрожував журналістам та депутату міської ради фізичною розправою

Інцидент стався під час обстеження берегової смуги на предмет виявлення незаконного капітального будівництва, яке проводили працівники служб міськвиконкому на доручення міського голови Черкас Анатолія Бондаренка. На місті також працювала знімальна група телекомпанії Антена.

Нагадаємо, що весною цього року, за інформації ативістів-екологів, зокрема Людмили Ткаченко, телекомпанія зняла сюжет про захоплення берегової смуги, облаштування причалу і засипання будівельними відходами плавнів в районі Дахнівки. Однак поліція та прокуратура тоі проігнорували звернення активістів та журналістів і не вжили жодних дій щоб зупинити незаконні роботи в охоронній зоні гідротехнічної споруди, яка утворює так звану дахнівську дамбу.

Восени цього року місцеві мешканці повідомили депутата міськради Олексія Романова про масштабні роботи, що активно ведуться в районі бази рибохорони.
Олексій романов виступив з відповідною заявою на сесії міськради, а міський голова Анатолій Бондаренко доручив чиновникам розібратися в даному питанні.
Однак їм завадив інший чиновник міськради, що під’їхав разом із невідомими особами на автомобілі і в грубій формі почав погрожувати фізичною розправою і ображати депутата та журналістів. Останні опізнали в зухвалому громадянині Олександра Яценка – фігуранта гучних скандалів, колишнього активного члена ОЗУ «Торпеди» а нині чиновника директора департаменту Житлово-комунального комплексу черкаської міськради. Чому він так активно захищає те, що будується там, де заборонено будь-яке капітальне будівництво? І чому будівельне сміття та бордюрне каміння, асфальтовий скол з вулиць міста та залишки старого покриття центрального стадіону  опинилися на березі Дніпра?
На ці питання, сподіваємося, надасть відповідь слідство. Журналісти та депутат звернулися до поліції із заявами про погрози та перешкоджання журналістській діяльності.

Інформацію взято із сайту Антена

Листопад 24, 2017 в 13:51 / Переглядів: 1376

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина