В Умані збирають подарунки для вихованців спеціальної школи-інтернату

Фото Dema-Pisna Odarka.

 

“Всі діти народжуються однаковими, але кожного з них чекає своя власна доля. Ми не в силах переписати її, але ми можемо допомогти, дати надію, можливість стати краще, можемо поділитися своїм, дати теплоту і турботу. Світ досить жорстокий і ці діти вже дуже добре знають, що таке СТРАХ. Страх перед тим, що їх не зрозуміють, відштовхнуть, не почують, пройдуть повз, забудуть… АЛЕ МИ МОЖЕМО ЦЕ ЗМІНИТИ І НЕ ДОПУСТИТИ! Допомогти легко. Треба просто це зробити! З сьогоднішнього дня ми починаємо благодійну акцію”КРИХКІ СЕРЦЯ” – написала на своїй сторінці уманська художниця Одарка Дьома-Пісна.

Фото Dema-Pisna Odarka.

Метою акції є покращення умов та розвитку Ладиженській школи-інтернату.

Ладижинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Уманського району є спеціалізованим закладом для дітей з вадами розумового та фізичного розвитку.

Фото Dema-Pisna Odarka.

“Враховуючи, те, що багато діток-інвалідів з синдромом Дауна, їм особливо потрібні розвиваючі ігри, конструктори, як залізні, так і пластмасові, ігри розвиваючі моторику, м’ячі футбольні, баскетбольні, маленькі м’ячі, яскраві книги, навчальні килимки з буквами, тваринами і т. п. Куточки для рольових ігор: магазин, кухня, школа і т.п. , Це допоможе дітям краще адаптуватися до життя в суспільстві. Також враховуючи, що багато хто з діток бояться спати без світла, потрібні нічники в дитячі, теплі невеликі прикраватні килимки, і т.п. І звичайно ж, одяг: Куртики, взуття і все інше. У школі дітки з 1-ого класу по 9-ий клас. Ми просимо всіх приєднатися до нас.”- додає співорганізаторка акції.

 

З усіх питань можна звернутися безпосередньо до Одарки за номером телефону: 0638105293, або до Катерини Загребельної 0937336071. Подарунки та речі ви так само можете завести в Ладиженку самі, або можете занести в офіс “Happy Party” ( офіс на критому ринку Міщанки, місто Умань) звідки їх перевезуть в школу.

Фото Dema-Pisna Odarka.

Ноябрь 23, 2017 в 08:01 / Переглядів: 648

Теми: Суспільство,Умань,Черкащина