У Золотоноші вирішили що робити з лінивцями, які закидають пакети зі сміттям повз баки

У Золотоноші на Черкащині продовжують боротьбу за чисте довкілля. Цього разу взялися за ту категорію містян, що ніяк не донесе своє сміття до баку, а залишає пакет з відходами за кілька метрів до нього. Про це повідомляє очільник департаменту ЖКГ Золотоніської міської ради Олександр Флоренко.

“І знову про далеку від нас Європу. 
Вчора під час рейду на вулиці Баха зафіксували картину коло майданчика збору ТПВ (сміття) в районі будинку #90 – чоловік поважного віку, виносячи своє сміття, не дійшов до баків метрів 10 і жбурнув свій пакет так, що він аж засвистів. В бак пакет, звичайно, не потрапив, проте впав в купу іншого сміття, яка там, мабуть, з’явилася через дії таких самих “європейців”. І це при тому, що всі малі баки і один великий помаранчевий, який там облаштували стаціонарно, абсолютно пусті!! Після проведеної роз’яснювальної роботи щодо ст. 152 КУпАП (штраф від 340 до 1360 грн) шановний пан підняв свій пакет і поклав його туди, куди потрібно.


Також хочу додати, що завтра буде рівно тиждень як на Баха, 90, встановлено новий сміттєвий бак для портального сміттєвоза на 7,5 метрів кубічних. Як повідомив нашому управлінню Сергій Кузнєцов, за ці 6 днів новий бак жодного разу не вивозився. Це пов’язано з тим, що за всі ці дні мешканці кварталу його так і не наповнили. Дійсно, навіщо напрягатися, піднімати своє сміття, щоб покласти в бак, якщо можна просто жбурнути його поруч!…
Чисто не там де прибирають, а там де не смітять.” – зауважив Олександр Флоренко.

У коментарях думки та ідеї щодо вирішення проблеми зі сміттям розділилися. Проте згадали і про мешканців вулиці Монастирської, які самостійно прибрали зупинку, віднесли сміття до спеціального баку, а комунальні служби оперативно його вивезли, щоб бак не заповнювався.

Отакі дві протилежні ситуації.

Україна починається з кожного з нас.

Листопад 22, 2017 в 10:50 / Переглядів: 346

Теми: Події,Суспільство,Черкащина