Зустріч із собою через 50 років: на Черкащині відкрили капсулу часу

Зустріч із собою через 50 років: на Черкащині відкрили капсулу часу (ВІДЕО)

Неподалік Черкас відкрили капсулу часу, яку учні села Сахнівка залишили нащадкам 50 років тому. Там були листи, підручники та речі, які розповіли про життя у 1967 році, йдеться в сюжеті 5 каналу, передає ВІККА.

Капсулу часу заклали 50 років тому в сейфі та закопали на глибині двох метрів під бетонною плитою на території школи. Тепер піднімають на поверхню. Всередині – книжки, зошити, листи, плівки для магнітофона, платівки, столярні інструменти та саморобні іграшки.

Сергій Захаренко знаходить власноруч змайстровані моделі літака Ту-104. У 1967 році він був другокласником цієї школи і відвідував гурток космонавтики.

Чоловік каже: “Якби можна було передати словами як б’ється серце, я б вам сказав. Це було велике хобі, яким всі, дуже багато, в основному хлопчики і першого, і другого, і до 10-го класу займалися”.

А ще тодішні школярі писали про плани на майбутнє. Мрія Василя Котка стати футболістом здійснилася.

Чоловік говорить: “До 50 років займався, грав у футбол, травма зупинила. Я виступав за збірну МВС України із міні-футболу серед поліцейських, чемпіонами світу стали”.

Всі послання з минулого передали до шкільного музею. А нинішні учні та вчителі вже готують нову капсулу часу. Закопають послання у майбутнє у понеділок на тому ж місці, де вилучили. А відкриють його у 2067 році.

Листопад 18, 2017 в 11:37 / Переглядів: 885

Теми: Події,Суспільство,Черкащина