Черкаський «Плюшкін»: дідусь 10 років збирає сміття на подвір’ї (ВІДЕО)

motloh

Черкаський «Плюшкін». 76-річний черкасець понад 10 років складає на своєму подвір’ї непотріб. Речі збирає по смітниках і все несе додому. Сусіди скаржаться на сморід, проте, чоловіка це не хвилює, інформує Вичерпно з посиланням на  ЧСН

З вулиці садиба Віталія Братка нічим не відрізняється від сусідніх. А от у дворі вона виглядає, як звалище. Відра без дна, старий холодильник та купи мотлоху. Тут ніде яблуку впасти. Чоловік запевняє: для всього знайде застосування.

На землі, під стінами та на деревах – скрізь розкладені речі. Їх черкащанин збирав 10 років. Запевняє, мотлохом і будинок опалюватиме.

За три роки, з часу нашого попереднього сюжету, мотлоху тільки додалося. Купи одягу, побиті вази та дитячі іграшки – все мокне під дощем на подвір’ї. Сусіди таке захоплення чоловіка не схвалюють та жаліються на сморід.

Психолог Інна Кукуленко-Лук’янець таку поведінку пояснює хворобою. Каже, пенсіонер не винний. Це наслідок психологічної травми в дитинстві, яка виявилась у зрілому віці через самотність та втрату душевної рівноваги.

Вивезти мотлох із двору черкаський Плюшкін не обіцяє, а лікувати старого нікому.

Листопад 17, 2017 в 18:56 / Переглядів: 586

Теми: Події,Суспільство,Черкащина