У Черкасах суд пробачив «комунальнику» неподану декларацію

Картинки по запросу декларація

Кирило Шморгун, який обіймав посаду головного інженера КП ЧЕЛУАШ, у судовому засіданні розкаявся, що не подав декларацію як посадова особа, і суд простив його, навіть не оштрафувавши. Про це повідомляє сайт zabeba.li

Кирило Шморгун обіймав посаду головного інженера комунального підприємства «Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів» із вересня 2016 року до червня 2017-го.

Будучи посадовою особою, Шморгун не подав декларацію про доходи до встановленого законом дедлайну: 1 травня 2017 року. За вказаним фактом правоохоронцями було відкрито кримінальне провадження за ст. 366-1 КК України

У судовому засіданні Шморгун щиро розкаявся і Соснівський райсуд звільнив його від відповідальності, а провадження закрив.

Шморгун таки подав декларацію 20 липня 2017 року, у якій вказав: єдине, що має – це зарплатня в комунальному підприємстві.

Зазначимо, що із грудня 2016-го по кінець січня 2017-го Шморгун виконував обов’язки директора ЧЕЛУАШ. До 2014- го року він входив до фракції «Партії регіонів», будучи депутатом Смілянської міської ради.

Зазначимо, що проблеми із декларацією мав і очільник цього ж підприємства Олег Ашавський.

Правоохоронці повідомляли, що він несвоєчасно, без поважних причин, подав декларацію кандидата на посаду. Декларацію Ашавський подав із запізненням у 4 місяці.

Директор ЧЕЛУАШу свою вину не визнав, пояснив, що про необхідність подати декларацію перед призначенням на посаду він обізнаний не був.

Соснівський суд прийняв аргументацію чиновника і звільнив його від відповідальності, обмежившись усним зауваженням. Провадження в справі закрито.

Листопад 17, 2017 в 10:35 / Переглядів: 259

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина