За смерть чоловіка через яму на дорозі до в’язниці можуть потрапити ремонтники

Фото Andrey Nikolaenko.

Смілянських ремонтників можуть покарати за аварію, що сталася у Смілі місяць тому. Про це йдеться у сюжеті телеканалу “ВІККА”.

Нагадаємо, 16 жовтня у Смілі неподалік міської лікарні сталася ДТП, у результаті якої загинув 79-річний чоловік. Він їхав на моторолері та вскочив у яму, через яку його викинуло під колеса машини на зустрічну смугу руху.

Директор компанії, що виграла тендер на виконання ремонту доріг, запевняв, що асфальтувати дорогу на Соборній завершать до середини жовтня.

 

Попри поважний вік, загиблий чоловік був енергійним і часто сідав за кермо, пригадує внучка Ірина Кравченко. За сорок років чоловік жодного разу не втрапляв у транспортні пригоди.

– Коли я приїхала на місце аварії, тут був працівник поліції. За його словами, жодних попереджувальних знаків про ремонтні роботи не було, – каже Ірина.

Смілянські владці кажуть: підрядник мав гарантувати безпеку робіт. Хоча б встановити попереджувальні знаки. Натомість підрядник заперечує свою провину. Мовляв, дорожні знаки було виставлено з обох сторін.

За фактом смертельної ДТП уже відкрито кримінальне провадження. Нині триває досудове слідство. У випадку доведення провини дорожників, їм загрожує до п’яти років позбавлення волі. Саме стільки загрожує ремонтникам смілянських доріг. Через відсутність попереджувальної розмітки про ремонт там загинув пенсіонер.

Листопад 17, 2017 в 09:56 / Переглядів: 521

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Черкащина