Черкаські фіскали застерігають: в області активізувалися шахраї та вимагателі

Фото ДФС у Черкаській області.

Нова хвиля звернень шахраїв від імені керівництва фіскальної служби до бізнесу! Це відбувається як на Черкащині, так і загалом в Україні. За повідомленнями платників, вимагателі поводяться вкрай зухвало, напористі і переконливі.

Про це інформує Державна фіскальна служба України у Черкаській області у Фейсбук.

Начальник головного управління ДФС у Черкаській області Максим Криштопа закликав платників бути обачними, не піддаватись на провокації, рішуче відмовлятись від співробітництва із зловмисниками та обов’язково попереджати інших про активізацію вимагателів з доведенням позиції фіскальної служби.


Вчергове він підкреслив, що ніхто не може звертатись з незаконними вимогами від імені ДФС і вимагателі не мають жодного відношення до служби. 


«Я, мої заступники і колеги – ми постійно постійно застерігаємо бізнес від виконання незаконних вимог зловмисників. Наголошуємо на всіх заходах. Підключені всі можливі засоби оповіщення. Нас підтримують і допомагають громадські організації і активісти. Дякую за довіру і розраховую на максимальне поширення інформації про вимагателів та попередження черкащан», – сказав він. 


Тематична гаряча лінія головного управління ДФС у Черкаській області (0472) 33-91-34.

Фото ДФС у Черкаській області.

Листопад 17, 2017 в 09:36 / Переглядів: 177

Теми: Події,Суспільство,Черкащина