Сьогодні в Умані відбудеться презентація книги відомого українського письменника

Картинки по запросу «Не озирайся і мовчи»

16 листопада в Умані відбудеться презентація книги «Не озирайся і мовчи», автором якої є Макс Кідрук.

Зустріч з письменником відбудеться о 17:00 у кав’ярні “Roastery PaLmA” по вулиці Тищика, 14а (3-й поверх).

Вхід на презентацію вільний.

 

«Не озирайся і мовчи» — містичний роман з елементами жахів і техно українського письменника Макса Кідрука. Твір зачіпає проблему спілкування між батьками та дітьми, дитячої жорстокості та підліткового бажання втечі від реальності.

За словами автора, за стилістикою роман є логічним продовженням традиції закладеної в попередніх його творах «Жорстоке небо» та «Зазирни у мої сни».

Події роману розгортаються довкола чотирнадцятирічного юнака на ім’я Марк, який у своїй школі є об’єктом постійних цькувань і знущань. Знайомство хлопчака з дівчиною Сонею приводить його до місця, що зупинилось у часі, де той може сховатись від своїх життєвих негараздів, однак ця місцина є осередком набагато страшніших речей.

Друком роман вийшов у видавництві «Клуб сімейного дозвілля», а до продажу повинен надійти 3 вересня 2017 року. Автор же зазначив, що збирається у масштабний презентаційний тур із новим романом сотнею українських міст, маючи на меті привезти книгу до людей, які мають обмежений доступ до книгарень.

Листопад 16, 2017 в 11:40 / Переглядів: 273

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина