Для чого смілянський мер скликає позачергову сесію?

Сьогодні, 14 листопада, відбудеться позачергова сесія Смілянської міської ради, ініційована в.о. міського голови Віктором Федоренком. Громадський аткивіст Ілля Слободяник поділився інформацією, про що йтиметься на засіданні.

“Сьогодні на 15:00 Віктор Федоренко скликає сесію, хоче, щоб прийшли його продажні депутати і протягнути кілька ганебних рішень, серед яких виділення “Сміла Енергоінвесту” 3млн інвестицій, можливо, реструктуризація боргу, взяття на баланс міста приватної овочебази з мільйонними боргами; рішення про те, що комунальні підприємства мають право передавати матеріальні цінності одне одному БЕЗ рішень сесій і інші.
Тобто людина зовсім не кається. Продовжує допомагати інвесту грабувати місто, зухвало називаючи це боротьбою з тим самим інвестом…” – пише Ілля Слободяник.

Нагадаємо, Через відсутність тепла в оселях у Смілі оголосили надзвичайний стан (Відео)28 жовтня, біля Будинку рад у Смілі відбулось народне віче. Ситуація серйозна, адже місцеве підприємство-теплопостачальник не заплатило НАК “Нафтогаз” за газ, тож не отримало енергоносія на опалювальний сезон.

У ПАТ НАК «Нафтогаз України» хочуть переламати смілян через коліно і не давати тепла, поки міська влада і депутати не підпишуть договір про реструктуризацію боргу ТОВ «Сміла Енергоінвест». Цього разу прозвучала цифра у розмірі 72 мільйонів гривень, які місто має покрити з бюджету, хоча кожного разу ця сума змінюється.

Утім, ані міська влада, ані жителі містечка на такий варіант категорично не згодні, бо вже заплатили за тепло, та ще й за найвищими в Україні тарифами.

До речі, ТОВ «Сміла Енергоінвест» щороку не платить за газ, і має проблеми із підключенням, з цього приводу навіть порушено кілька кримінальних справ, однак їх розслідують, як мерзле горить.

13 листопада, у Смілу приїхав політичний діяч Міхеіл Саакашвілі, щоб поспілкуватися з міським очільником. Про це йдеться на сайті “smila-ua.com”.  Зустрілися політики на сходах міськвиконкому.

Тим часом у натовпі почали кричати: “Федоренка геть!” і «Ганьба!».  Саакашвілі у свою чергу почав викрикувати: «Вор!», «Ганьба!», «Геть вора і його сина!». І тут, як пише смілянське видання, зчинилась бійка.

Зрештою Михайло Саакашвілі сказав, що приїде у Смілу в четвер на позачергову сесію міської ради, на якій буде винесено питання про зняття з посади секретаря міської ради. Він закликав усіх небайдужих жителів Сміли прийти і підтримати депутатів, щоб вони відстояли це питання і переобрали владу.

 

Листопад 14, 2017 в 10:01 / Переглядів: 341

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина