На порятунок життя дівчинки з Черкас лишилося менше двох тижнів

Фото Ирины Кураш.

300 тисяч гривень… Така ціна життя Дерикіт Даші з міста Черкаси, яка бореться з раком крові більше двох років.
Задумайтесь: 2,5 роки із 11 прожитих. Четверть життя в стінах лікарні, долаючи біль, страх, пункції, інфузії, слабкість. Чверть дитинства в надії на одужання. 

18 червня 2015 року Даші був поставлений діагноз гострий лімфобластний Т лінійний лейкоз, L1, lR, ЦНС статус 2. Вона пройшла протоколи хіміотерапії в Черкаському онкодиспансері. 11 місяців лікування. Через чотири місяці стався рецедив, знову хіміотерапія і трансплантація кісткового мозку. Складна операція, яку Даша пережила, як справжній воїн, без сліз. Все проходило дуже добре, але знову рецидив і знову боротьба за життя.

Лікарі київського ОХМАТДИТА почали лікування. Вже прошли один блок хіміотерапії. Потрібен другий блок з препаратом НЕЛАРАБІН. Починати потрібно через два тижні, а препарата нема. І коштів нема. Сім’я матеріально виснажена.

Ми не просимо рятувати Дашу – це роблять лікарі. Врятуйте себе від байдужості, жорстокосердя, від душевної жадібності і холода. А Даша і батьки приймуть в дар кусочок Вашого тепла. І життя Даші набуде фарб. І дитинство перестане бути чорно-білим.

Картка Приватбанку 
5168 7555 1563 4885 (мама) Дерикіт Павліна 
тел.(097)2620957 

Листопад 14, 2017 в 09:44 / Переглядів: 849

Теми: Події,Суспільство,Черкащина