Відома черкащанка відкривала модний показ українського бренду

Відомий психолог, учасниця шоу “Танці з зірками” черкащанка Наталія Холоденко відкривала показ українського бренду Couture de Fleur у рамках Lviv Fashion Week. Про це пише “Viva”.

Одним з найбільш пам’ятних показів Lviv Fashion Week стала презентація колекції українського бренду Couture de Fleur. Відкрила показ відомий психолог і телеведующая Наталія Холоденко. Для неї цей вихід став втіленням мрії. “Ось ця маленька дівчинка серед високих струнких не могла цього ніколи уявити. Я завжди була впевнена в тому, що модельний світ не для мене. Проте мрії здійснюються і ось я на професійному подіумі.

Головне, що хочу сказати − неможливе можливо” − поділилася в Instagram Наталія своїми емоціями після показу. Творці бренду Couture de Fleur Інна Катющенко та Олена Онуфрів розповіли, що серед клієнтів їхнього бренду є прекрасні жінки, які колись будували модельну кар’єру. Тому вони запросили їх повернутися на подіум у цій колекції.

“Присутні були у захваті від показу: чоловіки захоплювалися, діти пишалися. А головне − нашу колекцію представили жінки, для яких ми працюємо. Дорослі, успішні та красиві “, − зазначили творці.

Листопад 13, 2017 в 15:31 / Переглядів: 210

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина