Музей на Черкащині увійшов у ТОП-10 незвичайних в Україні (ФОТО)

Музей на Черкащині увійшов у ТОП-10 незвичайних в Україні (ФОТО)

Фото Марії Матвієнко

Військовий музей у селі Шампань Звенигородського району на Черкащині посів 7 місце у рейтингу, який оприлюднило видання Itinery.

Хутір, де розташований знаходиться найбільший в країні приватний музей такого типу, знаходиться на дорозі між двома головними “шевченківськими” селами України: Моринцями та Шевченковим.

Колишній військовий-афганець, підприємець, волонтер і фанатик своєї справи Олег Бойко зібрав справді унікальні експонати. Рідкісні зразки зброї, чудово збережена форма різних армій і епох, колекція німецьких пропагандистських плакатів часів Другої Світової та шевронів російських “іхтамнєтов” з нинішньої донбаської війни, не кажучи вже про особливо повну “афганську” колекцію – все це багатство можна оглянути в трьох залах музею.

Нині в музеї зібрано майже 30 тисяч експонатів, 80% з яких – справжні раритети. Експозиція ділиться на “афганську”, “німецьку”, “радянську” і “українську” частини, плюс техніка на подвір’ї. З 2011 року, коли музей відкрився, його відвідали туристи з 130 країн.

Також до ТОП-10 увійшли: музей гуцульської магії на Івано-Франківщині, музей-вистава традицій українського народного весілля на Полтавщині, музей сексу в Харкові, музей звукозаписуючої апаратури в Одесі, “вікторіанських” мод у Києві, вторсировини у Вінниці, поштова станція на Чернігівщині, картинна галерея на Харківщині та музей нафтовидобувної промисловості на Прикарпатті.

Листопад 12, 2017 в 09:17 / Переглядів: 58

Теми: Суспільство,Україна,Черкащина