Маленький черкащанин, що продавав сніговичків, вже завершив курс лікування

Андрійко Семиліт, який власноруч робив та продавав сніговичків, щоб одужати, вже закінчив курс лікування. Про це на своїй сторінці у “Фейсбук” повідомила його мама – Альона Семиліт, інформує“ІнфоМІСТ”.

“Якщо чесно, то завжди дуже важко писати пост про Андрюшку! Це як найпотаємніше виносиш з хати, але я не можу не поділитися! Завдяки Вашій підтримці, молитвам, допомоги ми закінчили лікування. Курс підтримуючої терапії був закінчений у вересні, але Андрійко захворів вірусним захворюванням і знаходився під наглядом. На початку цього тижня ми їздили на контроль в Гомель”, – написала черкащанка.

Однак, таких поїздок за наступні 5 років ще буде кілька десятків. Та попри це жінка впевнена,що життя продовжується і потрібно цінувати кожну хвилину.

“Так, ці роки були дуже важкими і багато чого змінилося, але найголовніше що Андрійко поруч і залишається тільки довге відновлення після хіміопрепаратів. Андрійко ходить в окулярах, зір погіршився, так само є і інші не дуже приємні результати обстежень, але не хочу про це говорити. Ми віримо і дуже сподіваємося, що все буде в нормі і відновиться, оскільки наш хлопчик сильний”, – написала мама Андрія.

Ноябрь 11, 2017 в 17:39 / Переглядів: 1564

Теми: Події,Суспільство,Черкащина