Півторарічний Денис зі Сміли потребує допомоги, аби почути світ

Діагноз сенсоневральна глухота Денисові поставили буквально кілька місяців тому. Дитина зовсім нічого не чує. Причину лікарі назвати не можуть. Але вихід є: до трирічного віку, тобто до так званого лінгвального періоду, можна вживити кохлеарний імплантат, який допоможе чути, пише Про все.

– Від самого народження ми помічали, що Денис не реагує на голосні звуки, але списували це на його спокійний темперамент, адже на ім’я, як нам здавалось, він хоч і через раз, але відгукувався, й реагував на різні брязькальця, пищалки. А ще був досить гарний лепіт, який у глухих діток відсутній: ма-ма-ма, ба-ба-ба, да-да,да, ам-ам, бу-бу, – розповідає мама Олена Мостова.

Операція дороговартісна і середньостатистична смілянська родина не в силах її оплатити, її ціна 756 000 грн. Сім’я живе у невеликому будинку на околиці Сміли чотирма поколіннями, виховує ще старшого сина школяра. Всі гроші, які родина змогла зібрати та позичити – 70 тисяч гривень – витратили на слухові апарати, в яких Денис ходитиме до операції. В них він не чує, однак вони допомагають тримати в тонусі слуховий нерв.

В ЛОР-інституті ім. Коломийченка їх поставили в чергу на операцію за бюджетні кошти, але черга майже не рухається, а час невпинно біжить. Денис у черзі за номером 379. Минулого року тільки 50 діткам зробили таку операцію.

DSC_1818 (1)

За кордоном операція коштує значно дешевше. Однак навіть на консультацію та переїзд родині треба гроші.

Тож сім’я звертається до всіх небайдужих – допомогти Денисові почути світ.

Телефон мами: 380630760450 (Олена).

Номер картки в Приватбанку: 4149497870202530.

Листопад 11, 2017 в 10:04 / Переглядів: 194

Теми: Події,Суспільство,Черкащина