За вчинення корупційного правопорушення на черкаського посадовця склали адмінпротокол

Картинки по запросу адмін протокол

Посадовець не вніс до своєї декларації відомості, щодо набуття права власності на частину квартири в місті Черкаси. За вчинення вказаного правопорушення на посадовця складено адміністративні матеріали за частиною 4 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Працівниками Управління захисту економіки в Черкаській області складено адміністративний протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушення за частиною 4 статті 172-6 (Порушення вимог фінансового контролю) Кодексу України про адміністративні правопорушення відносно посадовця Служби автомобільних доріг в Черкаській області який, будучи суб’єктом декларування, не вказав в декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік частини квартири, що знаходиться в місті Черкаси, набутої ним у власність.

Складений протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушення направлено до суду для прийняття рішення згідно чинного законодавства. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді штрафу від однієї тисячі до двох тисяч п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Сектор комунікації поліції Черкаської області

Листопад 10, 2017 в 10:35 / Переглядів: 144

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина