Смілянський в.о. міського голови “назбирав” чотири судові справи проти себе

Фото Ілли Слободяника.

На секретаря Смілянської міської ради та в.о. голови міста Віктора Федоренка найближчим часом чекає розгляд в суді чотирьох справ про адміністративні правопорушення посадовця (2 з них об’єднані в одну) та 2-х цивільних справ. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив смілянський активіст Ілля Слободяник.

Фото Ілли Слободяника.

Як відомо, розгляд судових справ, що стосуються секретаря міської ради Сміли Віктора Федоренка, регулярно переносяться через його неявку. Цікаво, чи з’явиться посадовець до судової зали, коли розглядатимуть справу за його позовом? Ображений смілянський мер позивається до суду на активістазвинувачуючи його у наклепі. Ціна питання моральної шкоди складає 25 000 гривень. Це при тому, що мер міста має право йти до суду і відстоювати свою позицію, але вимагати від опонента матеріального відшкодування моральної шкоди не може, так як він є публічною особою. Суб’єкти владних повноважень можуть вимагати лише спростування неправдивої інформації, поширеної про них, а моральну шкоду вимагати не можуть в силу публічної роботи.

 

Нагадаємо, Секретар Смілянської міськради отримує 200-відсоткову щомісячну премію. Він повідомив депутатам, що передумав відмовлятися від 200 відсотків щомісячної премії, яка складає більше 11 тис. грн.

Листопад 9, 2017 в 10:25 / Переглядів: 426

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина