В Умані податківці викрили цех з виробництва фальсифікату

Співробітники податкової міліції у Черкаській області викрили групу осіб, які організували виготовлення та продаж фальсифікованого алкоголю, та ліквідували підпільний цех. Про це написав у Фейсбук Перший заступник Голови Державної фіскальної служби України Сергій Білан.

В рамках проведення операції “Акциз-2017” та розслідування кримінального провадження за ст. 204 КК України встановлено, що в складському приміщенні на території колишніх військових складів в м Умань організовано нелегальне виробництво фальсифікованої горілки і коньяку.

Виробництво здійснювалося шляхом змішування харчового спирту з водою невідомого походження, а також з додаванням різного роду хімічних інгредієнтів і барвників для поліпшення смакових якостей і зовнішнього вигляду виготовленого таким чином фальсифікату. У подальшому його розливали в п’ятилітрові ємності і доставляли в торгові точки на території Уманського, Маньківського та Жашківського районів, а також реалізовували через мережу Інтернет, розміщуючи безкоштовні оголошення.

За результатами шести обшуків вилучено 2,2 тис. літрів спирту, близько тисячі літрів фальсифікованої горілки, два автомобілі, якими перевозили фальсифікат, а також обладнання, яке використовувалося в процесі виробництва алкоголю.
Загальна вартість вилученого становить 1,1 млн. грн.

Ноябрь 8, 2017 в 20:49 / Переглядів: 1535

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина