Уманських безпритульних тварин продовжують “усиновлювати” закордоном

Уманські безпритульні собаки виїхали закордон “на ПМЖ”. Так у жовтні зоозахисники благодійного фонду “Серце друга” спільнокоштом організували перевезення двох тварин, яких “господарі” вигнали з дому. Тепер вони проживають в інших країнах і більше не знають ні голоду, ні холоду.

Фото Яніны Тиховськи.

Це Люся, тепер вона австрійка))

Це Мальвіна. Вона в Німеччині.

Фото: Умань”Серце друга”Благодійний фонд захист тварин

 

Днями в Умані на одного безпритульного пса побільшало: хтось його викинув на вулиці біля магазину. За свій грайливий характер, доброзичливість, хлопчик дуже полюбився волонтерам. Було шкода залишати таку красу без дому.

А за кілька днів уманські зоозахисники повідомили радісну новину: собака вже в сім’ї. Власник її проживає в Німеччині, куди і передали пса.

Фото Natascha Tierschutz.

Хлопчика назвали Кімба

Дуже прикро, що в Україні досі не налагоджена система утримання тварин та відповідальності за шкоду їм. А уманським волонтерам доводиться самостійно збирати кошти на стерилізацію, лікування покинутих котів та собак, шукати для них місця для тимчасової перетримки та люблячі родини.

Долучитися до благородної справи, підтримати фонд фінансово або ж вибрати для себе домашнього улюбленця можна на офіційній сторінці Умань”Серце друга”Благодійний фонд захист тварин  у Фейсбук.

Фото Анны Зарубіны.

Листопад 7, 2017 в 19:21 / Переглядів: 323

Теми: Суспільство,Умань