Правоохоронці розслідують причини самогубства черкаського студента і його однокласника

Картинки по запросу повісився

8 жовтня у місті Погребище Вінницької області знайшли у зашморгу 19-річного Вадима Протопіша. Хлопець навчався на рятувальника в Черкаському інституті пожежної безпеки. У переддень його смерті, повішеним на драбині знайшли однокласника Вадима – Юрія Мельника. Про це повідомляє ВІККА з посиланням на Gazeta.ua.

За словами начальника райвідділу поліції Володимира Гавриша, Мельник розповідав друзям, що хотів би під машину стрибнути. Нахили в нього були, але причини – невідомі.

Черкаський студент був однокласником Мельника. Останні два роки навчався у Вінниці. Рік зустрічався з дівчиною. Потім розійшлися. Батьків не влаштовували їхні стосунки. Потім він перевівся вчитися до Черкас.

“У день трагедії Вадим приїхав на похорон однокласника. Ввечері зустрівся зі знайомими в Погребищі. У кав’ярні побачив колишню. Почали сваритися. Друзі його забрали й відвезли додому. Потім він подзвонив товаришу. Сказав, що буде третім. Знайомий перелякався. Обдзвонив усіх. Коли прибігли до Вадима додому, було пізно. Він повісився”, – розповідає правоохоронець.

Поліція досі розслідує ці два самогубства. Слідчі з’ясовують мотиви їхніх вчинків, опитують знайомих, друзів, родичів та чекають висновків усіх експертиз.

Ноябрь 7, 2017 в 13:42 / Переглядів: 681

Теми: Події,Суспільство,Черкащина