Студенти Уманського педуніверситету отримали свої перші погони. Фото

94 студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини отримали первинне офіцерське звання молодшого лейтенанта запасу.

Студенти успішно пройшли курс навчання за програмою офіцерів запасу та отримали свої перші погони. На урочистий захід на честь цієї події в УДПУ прибули представники військової кафедри Сумського державного університету та Військової академії міста Одеса.

udpu 1

Також в актовій залі педагогічного університету було присутнє керівництво університету та його структурних підрозділів, викладачі, батьки, студенти та їх друзі.

udpu 3

Це вже четвертий випуск курсу навчання за програмою офіцерів запасу. За цей час свої перші погони отримали понад 500 студентів.

udpu 4

«Ніхто з юнаків та дівчат, які окрім основної обрали іще одну професію ─ захищати рідну землю ─ не шкодує про свій вибір. Озброївшись знаннями та навчившись усього необхідного, вони стали на шлях вірного служіння Батьківщині: несуть службу в ЗСУ, працюють у МНС, поліції, Державній виконавчій службі, НАБУ, захищають цілісність держави у зоні АТО», ─ йдеться у повідомленні прес-служби.

udpu 6

Погони юнакам та дівчатам погони вручали представники Військової академії міста Одеса, полковник Ернест Григорян та Сумського державного університету, підполковник Олег Супрун.

udpu 7

udpu 9

udpu 10

udpu 12

udpu 13

udpu 14

прес-служби УДПУ

Ноябрь 5, 2017 в 11:37 / Переглядів: 73

Теми: Події,Суспільство,Україна,Умань,Черкащина