Черкасцям розповіли, як нараховуватимуть субсидії у новому опалювальному сезоні

Черкасцям розповіли, як нараховуватимуть субсидії у новому опалювальному сезоні
kam-pod.gov.ua

З початком нового опалювального сезону управління соціальної допомоги та компенсаційних виплат департаменту соціальної політики проводить розрахунки субсидій на цей період. Про це  повідомила заступник директора департаменту−начальник управління соціального захисту населення Придніпровського району департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Катерина Бінусова, йдеться на сайті ВІККА.

Так, було змінено строки опалювального сезону. Якщо раніше субсидія на опалювальний сезон для всіх призначалася з 1 жовтня по 30 квітня і перераховувалася відповідно до рішення органів місцевого самоврядування або органів виконавчої влади про дату початку та закінчення опалювального сезону, то цього року для громадян, що мають індивідуальне опалення, субсидія нараховується з 16 жовтня до 15 квітня.

Також будуть враховуватись доходи за півроку, а не за минулий рік. Такі зміни вигідні тим, хто торік мав хорошу зарплату, а цього року фінансове становище з якихось причин змінилася: доходи впали або людина втратила роботу.

Для непрацездатних збільшили соціальну норму, а для безробітних – розмір доходів.

Нормативи на житлово-комунальні послуги уряд переглядав двічі: у травні скоротив нормативи на опалення, а в серпні – на газ. Нові нормативи будуть враховані вже у жовтні, в опалювальному сезоні на 2017/2018 роки.

Листопад 5, 2017 в 10:38 / Переглядів: 662

Теми: Аналітика,Події,Політика,Суспільство,Черкащина