Жінка з Черкащини, яка 16 років вважалася зниклою безвісти, знайшлася у Краснодарі

Як повідомили Depo.Кубань у прес-службі СУ СК по Краснодарському краю, 8 листопада 2001 року 46-річна жінка вийшла зі свого будинку в хуторі Червоне Вогнище Канівського району в невідомому напрямку і зникла.

Було порушено кримінальну справу за ч.1 ст.105 КК РФ (вбивство). Тільки через 16 років оперативникам вдалося з’ясувати, що сталося з зниклої. Жінку знайшли в Краснодарі.

Як пояснила жінка, вона вирішила залишити будинок і сім’ю через складні взаємини з чоловіком, який ображав і принижував її, ніде не працював і зловживав спиртним.

Залишивши документи, жінка поїхала в крайовий центр, де займалася сезонними польовими роботами, збиранням пляшок та брухту кольорових металів. З осені 2012 року вона стала жити на території колишньої бази у індивідуального підприємця в селищі Зеленополське Карасунського округу, де займалася прибиранням території та розведенням птиці.

Тільки у 2017 році жінка за наполяганням начальника звернулася до відповідних органів для оформлення документів на отримання пенсії і страхового поліса.

Джерело

Листопад 4, 2017 в 16:30 / Переглядів: 2005

Теми: Події,Суспільство,Черкащина