Дружина закатованого корсунського журналіста вимагає від підозрюваних 4 мільйони гривень

Дружина закатованого корсунського журналіста вимагає від підозрюваних 4 мільйони гривень

У Соснівському районному суді 31 жовтня продовжили розгляд справи щодо закатованого журналіста Василя Сергієнка. Потерпіла дружина подала цивільний позов на 4 мільйони гривень за завдану моральну шкоду, повідомляє кореспондент vikka.ua.

Нагадаємо, справу Сергієнка суд розглядає більше двох років.

Адвокати підозрюваного в організації вбивства Вадима Мельника заперечують позову дружини Сергієнка. За їх словами, цивільний позов не може бути приєднаним до справи, бо ж за законом має бути поданим до початку судового слідства.

Обвинувачені також цивільний позов не підтримали і винними себе не вважають.

Суд вирішив допитати потерпілу. Жінка відмовилася давати свідчення без адвоката, який вже тривалий час відсутній на судовому засіданні.

Захисники підозрюваних висловили сумнів у тому, що друга потерпіла, мати Василя Сергієнка, Ніна Нища, чиє ім’я також є в цивільному позові, ознайомлена з ним. Також адвокати наполягають, що підстав для відсутності другої потерпілої на засіданнях також немає.

За словами дружини медійника, Ніна Нища має поважний вік та через зламані обидві ноги не може відвідувати засідання.

“Радує мене те, що ми вже трохи зрушили з мертвої точки. Адвокат мій сьогодні відсутній, бо ж веде не одну справу, – пояснює Валентина Сергієнко. – Я більш ніж впевнена, що судові тяганини будуть ще дуже довго. Таке відчуття, що навмисне переносять засідання для того, щоб люди втомилися і ми здалися”.

За рішенням суду, на наступному засіданні, яке відбудеться 20 листопада о 15:00, буде допитано обох потерпілих, а питання щодо долучення цивільного позову до справи буде вирішено під час винесення вироку підозрюваним.

Листопад 4, 2017 в 10:11 / Переглядів: 355

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Черкащина