У Шполі обмежили час реалізації алкогольних напоїв у закладах торгівлі

24 жовтня пройшла 8 сесія Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади VIII скликання. В ході роботи  народні обранці прийняли рішення про впорядкування роботи закладів торгівлі, кафе, барів, закладів ресторанного господарства, сфери розваг розташованих на території Шполянської міської об’єднаної територіальної громади.

Як зазначив міський голова Сергій Кравченко, проблема з вживанням алкогольних напоїв у громаді залишається актуальною і може набути більш небезпечних для суспільства форм та проявів.

– Щоб попередити зростання алкоголізму серед населення міста та сіл громади в тому числі молоді та підлітків назріла нагальна необхідність нормативно врегулювати це питання, – зауважив Сергій Володимирович.

За його словами заборона реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у капітальних об’єктах торгівлі та тимчасових спорудах буде діяти з 22 год. 30 хв. до 10 год. 00 хв. окрім ресторанів та барів класу: перший; вищий; люкс. А керівники торговельних об’єктів зобов’язані дотримуватися графіків та інформувати покупців про прийняте рішення.

За повідомленням Шполянської міської ради.

Листопад 3, 2017 в 10:00 / Переглядів: 118

Теми: Суспільство,Україна,Черкащина