На Уманщині шукають нового заступника голови райдержадміністрації

Оголошено конкурс на посаду заступник голови Уманської райдержадміністрації. Про це повідомляє Уманська РДА.
Вимоги до кандидата:
Вільне володіння державної мовою та комп’ютерною технікою.
Вища освіта за освітнім ступенем магістра.
Досвід роботи на посадах державної служби категорій “Б” чи “В” або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року.
Знання законодавства: Закони України «Про державну службу», «Про запобігання корупції», «Про місцеві державні адміністрації», «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».
Особистісні якості: лідерство, прийняття ефективних рішень, вміння ефективної комунікації та публічних виступів, здатність підтримувати зміни та працювати з реакцією на них, вміння розв’язання конфліктів.
Обов’язки: Організовує та контролює роботу щодо здійснення повноважень райдержадміністрації в галузях освіти, культури і мистецтва, фізичної культури і спорту, туризму, преси та інформації, молодіжної та гендерної політики, будівництва, ремонту та експлуатації автомобільних шляхів, енергозабезпечення та енергозбереження.
Умови праці: оптимальні, восьмигодинний робочий день, відпустка 30 календарних днів. Оплата праці згідно штатного розпису.
За більш детальною інформацією звертайтесь у відділ організаційної роботи та управління персоналом апарату Уманської райдержадміністрації (м. Умань, площа Соборності 1, каб. 117), або за телефоном (04744) 3- 70- 29. Резюме можливо відправляти на електронну адресу: org.rda@ukr.net

Ноябрь 2, 2017 в 15:51 / Переглядів: 428

Теми: Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина