Маленькі сироти, чия мама влітку повісилася, продовжують перебувати в Уманській ЦРЛ

Картинки по запросу сироти

Дворічний незрячий хлопчик та кількамісячна дівчинка, чия мати повісилася минулого літа, продовжують перебувати в Уманській районній лікарні. Хлопчику, на жаль, зір відновити не вдається через втрачений час. Нині постало питання про проведення операції закордоном. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала волонтерка Ольга Ситник.

 

“Сьогодні закупили для маленьких Толіка та Карінки обігрівач, в палаті не дуже тепло. Також Толю возили на консультацію в Охмадит, н ажаль, новини недобрі. Відновити зір хоча б на одне око в нас в Україні не можуть, на жаль, покійна мама не звернулася вчасно до лікарів і час упущено. Наскільки мені відомо, зараз шукають можливість щоб домовитися з лікарями в Німеччині.” – пише волонтерака.

 

Нагадаємо, у серпні На Уманщині повісилася мама двох маленьких діток. Сироти потрапили на тимчасове утримання до районної лікарні. Волонтери та небайдужі місцеві жителі перейнялися долею двох малюків. Нині проводиться безстроковий збір коштів на потреби дітей, а також на можливу операцію по відновленню зору для хлопчика.

Ноябрь 1, 2017 в 19:09 / Переглядів: 623

Теми: Суспільство,Умань,Черкащина