Чому центральна частина міста Умань досі без тепла

26 жовтня в Умані запустили котельні. Через пориви до житлових будинків тепло надходило по мірі ліквідації технічних несправностей. Проте в центральній частині міста досі не у всіх будинках теплі батареї. Причину повідомляє Електронна Приймальня Міської Ради.

“Станом на 01.11.2017р. центральна частина міста залишається без опалення, в результаті відсутності трубопроводу тепломережі на ділянці площі Соборності в м. Умань. 
ПРИЧИНОЮ цього стало те, що відповідно до проектних рішень було передбачено влаштування труб в пінополіуретановій ізоляції з відповідною товщиною металу, але наразі ЦІ РОБОТИ НЕ ВИКОНАНІ, трубопровід на будівельному майданчику відсутній і НЕ ЗМОНТОВАНИЙ субпідрядною організацією (ПП «ЦЕНТР-МОНТАЖ-ЕНЕРГО»).
Хочемо зауважити, що труби були закуплені субпідрядною організацією, вони знаходилися на будівельному майданчику, але вони НЕ ВІДПОВІДАЛИ проектно-кошторисній документації.

Зважаючи на це, Відділом житлово-комунального господарства ВКОТРЕ направлено клопотання до субпідрядної організацій ПРО НЕВИКОНАННЯ робіт по об’єкту « Реконструкція площі Соборності в м.Умань Черкаської області» » ЗГІДНО КАЛЕНДАРНОГО ПЛАНУ” – йдеться у повідомленні.

Листопад 1, 2017 в 14:55 / Переглядів: 4419

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина