Черкащан просять бути обережними у разі виявлення підозрілих предметів

В обласному управлінні Служби безпеки України звернулися до черкащан із проханням інформувати правоохоронців про будь-які підозрілі факти 

Йдеться про прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, наміри здійснення сепаратистської, терористичної, диверсійної чи розвідувально-підривної діяльності, залишені без нагляду підозрілі предмети або транспортні засоби, а також використання технічних засобів спостереження.

Про такі випадки просять повідомляти за номером “гарячої лінії” (0472) 37-92-44 або ГУ НП в Черкаській області за номером «102».

При виявленні підозрілого предмету, який може виявитись вибуховим пристроєм, не залишайте цей факт без уваги. Якщо ви виявили річ, в якої немає господаря, в громадському транспорті, опитайте людей, що перебувають поруч. Намагайтеся встановити, чия вона і хто її міг залишити. Якщо господар не встановлений, негайно повідомте про знахідку водієві. Якщо ви виявили невідомий предмет у під’їзді свого будинку, опитайте сусідів, можливо, він належить їм. Якщо власник не встановлений – негайно повідомте про знахідку у найближче відділення міліції. Якщо ви виявили невідомий предмет в установі, негайно повідомте про знахідку адміністрацію або охорону. 
Діловий Регіон

Листопад 1, 2017 в 13:58 / Переглядів: 162

Теми: Події,Суспільство,Україна,Умань,Черкащина