Не Уманню єдині: ображений смілянський мер теж позивається до суду на активіста

Мер Умані Олександр Цебрій зажадав від місцевого громадського діяча Володимира Гончарука компенсацію моральної шкоди у розмірі 500 000 гривень за нібито зведення наклепу про його корупційну діяльність. Виграні у суді кошти міський очільник вирішив віддати на розвиток дитячої лікарні.

Як виявилося, в.о. міського голови міста Сміла Федоренко Віктор Антонович теж скаржиться на місцевого активіста Слободяника Іллю за наклеп, і теж вирішив “здерти” моральну шкоду, лише у розмірі 5 000 гривень. Правда, у смілянського очільника мета не така благородна, куди віддасть виручені кошти не повідомляє.

З часом “апетити” виросли і на сьогоднішній день мова йде про 25 000 гривень. Як повідомляє сайт Сектор життя, у судовому порядку в. о. керманича м. Сміла доводить, що інформація про доведення міста та містян до зубожіння є недостовірною, а отже підлягає спростуванню.

У своїй заяві мер міста скаржиться на перешіптування, які він постійно чує. На його думку, вони є наслідком інтриг та пліток, які розпускає активіст. Можливо, то просто совість заговорила?

Сайт “Рідний край” не заохочує читачів приймати сторону активіста Слободяника Іллі чи захищати в.о. міського голови Федоренка Віктора. Ми лише наведемо кілька посилань на попередні публікації, які аж ніяк не доводять, що Сміла – процвітаюче місто з величезними перспективами та злагодженою співпрацею влади, правоохоронної системи та громади:

Це тільки мала частина того, що публікувалося на сайті продовж останніх кількох місяців.

Смілянське судилище відбудеться 21 листопада, уманське – 13 грудня. В ці дні не вирішуватиметься питання, хто правду сказав, а хто – ні. В ці дні правоохоронна і судова система покаже, наскільки Закон протистоїть системі та захищає інтереси громади, а не окремих посадових осіб.

Жовтень 30, 2017 в 13:10 / Переглядів: 1521

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина