Викладач Уманського педуніверситету встановив новий рекорд України

udpu 2У столиці нашої держави пройшов Міжнародний чемпіонат «ІІ BEAST CHEMPIONSHIP» по федерації пауерліфтингу України. Участь у протиборствах взяло понад 200 спортсменів з інших держав та різних регіонів України. Наш навчальний заклад представляли два спортсмени: студент факультету фізичного виховання Владислав Мошенський та викладач кафедри спортивних дисциплін Сергій Ільченко.

uddpu

За правилами змагань вага штанги відповідала вазі атлета, на виконання вправи відводилось п’ять хвилин. За підсумками Міжнародного чемпіонату наші хлопці показали гарні результати. У категорії 100 кг серед юніорів, кандидат в майстри спорту України Владислав Мошенськийвиборов ІІ місце. На найвищу сходинку п’єдесталу чемпіонату піднявся майстер спорту України Міжнародного класу Сергій Ільченко, який у ваговій категорії до 90 кг посів І місце з результатом 77 повторень, встановивши новий рекорд України та виборовши ІІІ місце в абсолютній першості.

udpuuu

udpuu

Ми пишаємося нашими спортсменами і бажаємо їм життєвої наснаги, міцного здоров’я, миру, благополуччя та нових досягнень, підкорення найвищих спортивних вершин!

Прес-центр УДПУ

Жовтень 29, 2017 в 17:28 / Переглядів: 248

Теми: Події,Спорт,Україна,Умань,Черкащина