Черкащан закликають бути пильними: можливі провокації

Черкащан закликають бути пильними: можливі провокації

Черкащан закликають бути особливо обережними та пильними з 29 по 31 жовтня в Черкасах у місцях масового скупчення населення (магазини, супермаркети, торгові центри, ринки, громадський транспорт, вокзали, автостанції та інші місця масового скупчення людей) можуть бути виявлені підозрілі предмети схожі на вибухові пристрої. Усе це – у межах проведення командно-штабних навчань.

Про це інформує прес-служба Черкаської міської ради.

Ознаки, що можуть вказувати на наявність вибухового пристрою:

– виявлення безгоспного предмету у будь-якому вигляді та незвичному місці (сумка, згорток, дитячі іграшки (канцелярське приладдя), пакети, пакувальні матеріали (цукерки, морозиво, цигарки тощо) або предмети ззовні схожі на гранату, міну, снаряд) у місцях перебування великої кількості людей, поблизу пожежо- і вибухонебезпечних об’єктів, розташування різного роду транспортних та інженерних комунікацій;
– наявність на виявленому предметі проводів, мотузок, ізоляційної стрічки, скотчу;
– підозрілі звуки, цокання годинника, що видаються предметом;
– від предмета виходить характерний запах мигдалю або іншій незвичайний запах, на зовнішній оболонці присутні масляні плями.

Чинники, що є приводом для підозри:

– перебування на місці небезпечної знахідки невідомих осіб до виявлення цього предмета;
– наявність погроз, висловлених особисто, по телефону або в поштових відправленнях.

Міська влада Черкас просить жителів дотримуватися спокою та з розумінням віднестись до проведення зазначених командно-штабних навчань у місті!

Жовтень 29, 2017 в 14:00 / Переглядів: 225

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина