На Черкащині наслідки буревію чиновники усунули “на папері”

Ураган із тривалими наслідками. У селищі Чорнобай на Черкащині вже четвертий місяць не можуть полагодити будівлі після стихії. Буревій закінчився ще 1-го липня, а дірки в покрівлі місцевої лікарні зяють і досі. Причому про ліквідацію наслідків чиновники відзвітували ще в серпні. Чому прибрехали – дізнавались “Подробности”.

Найбільше тоді дісталося районній лікарні – з будівлі зірвало всю покрівлю, повибивало шибки. Збитки від урагану лише в лікарні – майже 5 мільйонів гривень

За чотири місяці клініка – як новенька так запевняє заступник головного лікаря. Спочатку ремонт зробили в операційному блоці, реанімації, пологовому відділенні і – нібито повністю відновили дах.

Але на стелі та стінах у відділенні гінекології зовсім свіжі патьоки. Пояснювати – звідки вони – заступник головлікаря категорично відмовився. Персонал лікарні теж намагається відмовчатися

– Приїжджав директор управління охорони здоров’я, всі побачили, що воно накрите, і дозвіл дали на відкриття. У нас правда все в порядку… – говорить Тетяна Козлова, головний лікар Чорнобаївської ЦРЛ.

Голова райадміністрації пояснює, чому так довго робили ремонт – грошей катастрофічно не вистачає, деякі адмінбудівлі в райцентрі досі стоять без дахів, збитки району від стихії – майже 200 мільйонів гривень.

– Багато робіт нам доводилося робити в борг. Тільки два тижні назад Кабінетом Міністрів було прийнято постанову про виділення коштів, на сьогоднішній день коштів із Державного бюджету на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації ми не отримали, – розповідає Сергій Джоболда, голова Чорнобаївської районної адміністрації.

Остаточно закінчити всі відновлювальні роботи зможуть, коли отримають допомогу з Кабміну. За даними чиновників, гроші в районний бюджет, а це три мільйони двісті тисяч гривень, повинні надійти вже найближчими днями.

 

Інформацію взято із сайту Про все

Октябрь 29, 2017 в 10:35 / Переглядів: 400

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина