Німецький фонд пропонує 10 тисяч євро за есе про людяність в епоху нацизму

Картинки по запросу есе

Фонд “Пам’ять, відповідальність та майбутнє” (EVZ) оголошує міжнародний конкурс документального оповідання “Бути людиною”.

Трагічна історія Другої світової сповнена злочинів проти людяності. Утім, вона знала і чимало прикладів величі духу. Адже в найбезнадійнішій ситуації є місце гідному вчинкові. Конкурс документального оповідання дасть змогу з реальних історій зібрати портрет Людини і символічно сказати їй “дякую”.

Мета конкурсу: розповісти громадськості і ЗМІ про приклади гуманізму в епоху націонал-соціалізму.

На конкурс приймаються прозові твори у двох номінаціях:

“Документалістика” – для професійних письменників, журналістів, членів творчих спілок. Текст обсягом до 10 000 знаків з пробілами. Тексти, що не були опубліковані, приймаються в жанрах літературного нарису, есе, оповідання, новели, статті.

“Історія людини” – для непрофесійних учасників, усіх охочих. Текст обсягом до 5 000 знаків з пробілами.

У кожній номінації експертне міжнародне журі, що складається з професійних письменників і журналістів, обере трьох переможців. Загальний призовий фонд для двох країн складає 10 000 євро. Твори приймаються на Конкурс до 31 січня 2018 року.

Деталі можна дзінатися за посиланнями: умови конкурсу й форма заявки.

Міжнародний конкурс документального оповідання “Бути людиною” ініційований Німецьким фондом “Пам’ять, відповідальність і майбутнє” спільно з його партнерами ВБО “Турбота про літніх в Україні” та CAF Россия в рамках програми “Місце зустрічі: діалог”.

 

Інформацію взято із сайту Історична правда

Октябрь 29, 2017 в 09:58 / Переглядів: 591

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина